HEMEN ARA
WHATSAPP

Hizmetlerimiz

Yazılım ve programlama alanlarında web sitesi tasarımı, e-ticaret web sitesi tasarımı, emlak web sitesi tasarımı, arama motoru optimizasyonu (seo), kurumsal kimlik, Google firma kayıt, Whatsapp firma kayıt alanlarında sizlere hizmet sunmaktadır.

Dijital dünyanın kimliği profesyonel web tasarıma sahip internet sitelerinizdir. Profesyonel web siteniz size kendinizi tanıtmanız ve pazarlamanız için ortam yarattığı gibi daha geniş müşteri yelpazesinin size ulaşmasına da imkan tanır.

İnternetin yaygınlaşmasıyla birlikte işletmeler satışlarını internet ortamına da taşıyıp satış ağlarını büyüterek gelir elde etmeye başladılar. E-Ticaret ucuz girdi ve iş gücü , daha az maliyet gibi sebeplerden de enflasyon oranlarının azalmasına yol açtı.

Gayrimenkul firması iseniz müşterilerinize sanal ortamda konut, arsa, işyeri seçeneklerini sunabilirsiniz. Tüm ilanlarınızı girebilir ve müşterilerinize sitenizde gösterebilirsiniz.

SEO çalışmaları web sitenizi arama motorları kriterlerine uygun hale getirilmesi ve bununla birlikte arama motorlarında üst sıralarda çıkmanızı hedeflemektedir. Temel amaç web sitenizdeki trafiği yükselterek kazancınızı arttırmaktır.

Web sitelerinin arama motorlarında yükselmesi ve trafik akışının doğal olarak sağlanması, ziyaretçi sayısının artırılması için yapılan çalışmalardır.

İş ortaklığı, dijital dünyada da varlığını sürdüren bir olgudur. Backlink, web siteleri arasında yürütülen bir iş ortaklığı sayılabilir. Temel tanımı ile backlink; bir siteden başka bir siteye verilmiş olan bağlantıdır.

Kurumsal kimlik, firmanın şirket içinde ya da şirket dışında duruşunu temsil eden ve müşterilerin bir bakışta firmayı tanımasını sağlamak için yapılan çalışmaların bütünüdür.

Türkiye’nin milyonlarca internet kullanıcısına sahip en çok tercih edilen arama motoru Google haritalarında yer alarak dijital dünyadaki pazar payınızı büyütebilirsiniz.

Türkiye’nin milyonlarca internet kullanıcısına sahip en çok tercih edilen Whatsapp konum haritalarında yer alarak dijital dünyadaki pazar payınızı büyütebilirsiniz.

Copyright © 2023 | Tüm hakları saklıdır. | Design By Cogen ® Yazılım